BMC PB Classic External Results
Loughborough
1 Jun 24
800 1500 3000 1500SC84 2000SC84 2000SC 1500SCW 2000SCW 

Has your performance not been assigned to your profile yet? Just click the envelope Notify beside your performance below to notify us and get it on your profile.
Page: 1 2
 
Mens 800m A
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
11:52.79Luke Parker U20MRichard HarrisRotherham1:51.071:51.07
21:52.96Jack Kinrade U20MColin LancasterShrewsbury1:50.481:50.48
31:53.73Corey CampbellPBU20MAlister RussellTeam East Lothian1:52.541:52.54
41:53.81Louis Starr U20M Rugby & Northampton1:53.711:53.71
51:54.07Samuel Hembry U17MCatherine MijovicBromsgrove & Redditch1:52.551:52.55
61:54.37Ethan Curran U20MBruce WarrenBrighton Phoenix1:52.841:52.84
71:56.10Ethan Newell U17MNick HancockSutton & District1:53.561:53.56
Mens 800m B
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
11:55.37Charlie Chambers U17MMike ChambersSouthampton1:55.111:55.11
21:56.58Maxwell NewmanPBU17MBarry HearnMarshall Milton Keynes1:56.581:56.58
31:56.67Aidan Walker U20M Banbury1:56.501:56.50
41:57.24Franklin Shepherd U20M Medway & Maidstone1:53.631:53.63
51:58.67Thomas Corwood U20MAndrew CarterVale Royal1:56.891:56.89
61:59.41Oscar Sinnett U17MAndrew CollingsWoking1:56.471:56.47
72:00.27James O'Connor U17MMike DunphyDacorum1:57.81:57.34
82:05.39James McAllen U17MChris McAllenWaveney Valley/Suffolk Schs1:55.01:55.0
Mens 800m C
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
11:57.65Harry DaddPBU20MJohn SkevingtonWreake & Soar Valley1:57.651:57.65
21:58.04Freddie Cushing U20MKevin SmithNorthampton1:57.291:57.29
31:58.38Alfie Bedford U17M Rotherham1:56.451:56.45
41:59.10Leo PowellPBU20M Derby1:59.101:59.10
51:59.30William PottsPBU17M Oxford City1:59.301:59.30
62:01.52Adam WettonSBU20MDavid ArnottCorstorphine/Loughborough Students2:01.522:00.96
72:02.02Willem Hembry U17MCatherine MijovicBromsgrove & Redditch1:59.331:59.33
82:07.95Finnian Phillipson U15MMarc ThorpeLincoln Wellington2:00.252:00.25
Mens 800m D
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
12:03.21Gilby WrightPBU15M Kingston upon Hull2:03.212:03.21
22:03.31Harry CannPBU17MMark PittOxford City2:03.312:03.31
32:03.65Max LotonSBU17MJulie SmithCity of Stoke2:03.652:03.28
42:03.87Luca Bradley U20MCatherine MuthBirchfield H2:02.452:02.45
52:05.63Rory BainesPBU17M Jersey2:05.632:05.63
62:05.79Cameron WedonPBU17M Waveney Valley2:05.452:05.45
72:05.93Morgan BunnPBU15MJulie FreelandMarshall Milton Keynes2:05.932:05.93
Mens 800m E
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
11:54.23Thomas ReynoldsPBU20MNichola CrawfordAberdeen1:53.561:53.56
22:07.22Milo BrothertonPBU17MJohn SkevingtonWreake & Soar Valley2:07.222:07.22
32:07.53Harry KirkmanPBU15M Hallamshire2:07.432:07.43
42:08.94Adam Paget U15M Rushcliffe2:06.92:06.9
52:08.94Kieran James U15MRoss TyrrellWreake & Soar Valley2:08.612:08.61
62:14.42Ethan ParisPBU17MBarry HearnMarshall Milton Keynes2:14.422:14.42
72:14.55Madalitso Valema-Mwanza U15M Dartford H2:13.142:13.14
82:27.48George Sharp U17MShane SmithKettering2:12.482:10.95
Mens 800m F
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
12:14.58Harry TathamPBU17M Derby2:14.582:14.58
22:17.02Kellam James T20/F20 U17MRoss TyrrellWreake & Soar Valley2:15.842:15.84
32:17.92Thomas Hastings U13M Wakefield2:15.152:15.15
42:17.98William BradburnPBU15M Birchfield H2:15.472:15.47
52:18.65Sebastian PalmerPBU13M Wolverhampton & Bilston2:18.652:18.65
62:18.93Joshua SpavinsPBU13MShane SmithKettering2:18.932:18.93
72:19.71Liam MorrisPBU17M Huntingdonshire2:19.712:19.71
82:27.37Jude Morais-Trigg U15M Birchfield H2:23.02:23.0
Mens 800m G
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
12:23.59William CombstockPBU15M Daventry2:23.592:23.59
22:27.84Ethan Statham U13MGeoff LittleBury2:24.742:24.74
32:28.20Bailey DaddSBU15MRoss TyrrellWreake & Soar Valley2:28.202:23.80
42:31.18Sydney SwanPBU13M Wakefield2:30.822:30.82
52:32.80Louis SpaldingPBU15M Huntingdonshire2:24.32:24.3
62:35.91Toby Bronnert U13M Owls Leicester2:26.532:26.53
72:44.55Bobby Sharpe U13M Wreake & Soar Valley2:40.12:40.1
82:49.51Oliver Hastings U13M Wakefield2:44.292:44.29
Womens 800m A
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
12:14.10Lottie McLaren U20WMatthew HargreavesTamworth2:12.902:12.90
22:15.10Lilah Unwin U20WDavid MillsReigate Priory2:11.902:09.25
32:15.41Maisie MullettPBU15WJohn SkevingtonWreake & Soar Valley2:15.412:15.41
42:15.53Lauren Creaby U17W Gateshead2:14.612:12.2
52:16.62Millie Cossins U17W Stroud2:13.482:13.48
62:18.00Lottie Wilkin U17WDavid FewellChelmsford2:15.242:15.24
72:19.42Elsie JacobsSBU17WBarry HearnMarshall Milton Keynes2:16.752:13.84
Womens 800m B
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
12:14.45Ella NewmanPBU20WMark BoothReading AC2:14.452:14.45
22:14.72Poppy HensonPBU17W Leeds City/West Yorkshire Schs2:13.972:13.97
32:15.87Jemima DaveyPBU17WShane SmithWells City/Millfield Sch2:15.872:15.87
42:16.68Agatha Taylor U15W Blackburn2:16.392:15.8
52:17.06Orla EnrightSBU17WBarry HearnMarshall Milton Keynes2:17.062:15.18
62:22.78Olivia Chilton U17WBarry HearnMarshall Milton Keynes2:22.512:15.99
Womens 800m C
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
12:16.94Rosie WestSBU20WAnnie PointonWreake & Soar Valley/Wreake Runners2:15.032:15.03
22:17.41Lucy HortonPBU15WStephen PrinceDudley & Stourbridge2:17.412:17.41
32:17.99Eleanor Redmond U17W Liverpool H2:17.082:17.08
42:19.27Abigail NicholsonSBU20WMartyn GibbonsDerby2:18.082:16.72
52:19.73Sian Evans U15WJohn SkevingtonWreake & Soar Valley2:17.422:17.42
62:20.19Rosie Challender U20WMartyn GibbonsDerby2:16.312:16.31
72:20.50Magdalena Gancheva U17WShane SmithKettering2:19.192:18.13
Womens 800m D
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
12:19.18Jessica ThakePBU13W Hallamshire2:19.182:19.18
22:19.48Charlotte MunroPBU20WBarry HearnMarshall Milton Keynes2:19.482:19.48
32:19.52Grace BurgePBU17W City of Stoke2:19.522:19.52
42:20.99Beth HamiltonSBU20WDarren ToynMansfield2:20.022:15.81
52:21.91Peyton AlmondPBU15WShane SmithRugby & Northampton2:21.912:21.91
62:22.65Amelia Towlson U15WAnnie PointonWreake & Soar Valley2:20.162:20.16
72:23.05Emilia Willis U17WBarry HearnMarshall Milton Keynes2:18.712:18.71
82:23.15Chelsie LockerSBU17WShane SmithKettering2:23.152:18.99
Womens 800m E
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
12:24.77Leonora Parr U17WBill BoydCorby2:20.882:20.88
22:25.04Florence KenneyPBU15WRichard MasseyMansfield2:23.202:23.20
32:25.42Nicole RoundPBU17WAlex WilsonSheffield & Dearne2:25.422:25.42
42:27.71Kirsten Lees U17W Rushcliffe2:25.112:25.11
52:28.62Freya Mustin U13WRobert PintonSolihull & Small Heath2:23.852:23.85
Womens 800m F
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
12:26.33Harriet JacksonPBU15W Wreake & Soar Valley2:23.302:23.30
22:27.02Esme Lydon U15WDenise KorkmazHuntingdonshire2:24.32:24.3
32:27.53Tiggy Guthrie-BrownSBU15WShane SmithKettering2:26.922:26.92
42:28.64Sofia ButlerSBU17W Marshall Milton Keynes2:28.642:27.41
52:32.51Francesca Fitzpatrick U15WBill BoydCorby2:28.562:28.56
62:32.69Natasha FreelandSBU17WJulie FreelandMarshall Milton Keynes2:28.902:28.90
72:40.59Holly Lindop U17WJulie FreelandMarshall Milton Keynes2:37.242:30.98
Womens 800m G
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
12:31.09Rebekah PiercePBU17W Jersey2:30.62:30.6
22:32.84Pippa FoyPBU13W Kingston upon Hull2:32.842:32.84
32:33.57Freya Harris U17W Huntingdonshire2:32.72:32.7
42:34.19Bleu BaileyPBU13W Bingley2:34.192:34.19
52:34.93Neve BrannenPBU13W City of Stoke2:34.932:34.93
62:36.03Ava Hadjam U17W Jersey2:34.872:34.87
72:39.34Emily Whitehead U17W Derby2:38.632:33.56
 
Mens 1500m A
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
13:48.89Corey Campbell U20MAlister RussellTeam East Lothian3:46.133:45.60
23:52.74Alex Lennon U17MNick HancockSutton & District3:48.173:48.17
34:00.43Alex Adams U20MCatherine MijovicBromsgrove & Redditch3:56.813:56.81
44:03.34Archie LanePBU17M Leamington4:03.134:03.13
54:05.57Tim Bongaerts U20MJames SeniorCity of Norwich3:58.803:58.53
64:08.02Gabriel Wagstaff U17M Bromsgrove & Redditch4:07.014:07.01
74:08.84Arthur Elliott U17MJulie SmithCity of Stoke4:06.884:06.88
84:09.76Daniel Hilditch U20M City of Stoke4:05.794:05.79
94:10.31Thomas Chadwick U20MPeter CrookPreston4:06.614:06.61
104:10.82Noah Scott-DonkinSBU17MDerek DarnellHuntingdonshire4:08.654:06.01
Mens 1500m B
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:08.75Monty HudsonPBU17MNick HancockSutton & District4:08.754:08.75
24:09.52Oscar Davis U17M Wolverhampton & Bilston4:08.954:08.95
34:10.75Teddy MurphyPBU15MMike DunphyDacorum/Hertfordshire Schs4:10.754:10.75
44:10.83Christopher Cull U17M Sutton & District4:07.004:07.00
54:13.32Georgi DaltonPBU20M East Hull/NE Project4:13.324:13.32
64:14.64Thomas ThakeSBU15MSteven MarshallHallamshire4:14.644:12.30
74:18.82Charlie SmithPBU20MCatherine MuthBirchfield H4:18.824:18.82
84:19.74Noah HomerSBU15MJohn SkevingtonWreake & Soar Valley4:19.744:14.65
Mens 1500m C
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:19.27Harry CampionPBU17M Owls Leicester4:19.274:19.27
24:21.53Finlay Friedersdorff U20M Leicester4:21.34:21.3
34:22.38Calan ChongSBU20M Giffnock North4:22.384:22.10
44:23.21Sam KeighleyPBU15MSteve MannHalifax4:21.004:21.00
54:23.76Sam BallPBU15MJohn SkevingtonWreake & Soar Valley4:23.764:23.76
64:24.66Max MuddlePBU15M Charnwood4:24.664:24.66
74:25.09Aaron HawkinsPBU20MDerek DarnellHuntingdonshire4:25.094:25.09
84:25.26Harry Collins SmithPBU15M Thames Valley4:21.804:21.80
94:25.38Ed OrchardPBU17M Owls Leicester4:25.384:25.38
104:28.73Jacque Smith U15MBarry HearnMarshall Milton Keynes4:27.54:25.53
Mens 1500m D
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:14.12Archie BradburyPBU20M Rushcliffe4:14.124:14.12
24:19.18Raphael BuchalletPBU17MRichard ParkCambridge & Coleridge4:19.184:19.18
34:21.99Oscar BlakePBU15MDamon ChambersDerby4:21.994:21.99
44:22.62Finn MaclennanPBU15M Cambridge & Coleridge4:15.844:15.84
54:24.51Harrison PearsonPBU17M Huntingdonshire4:24.514:24.51
64:26.97Thomas RichardsPBU17MDerek DarnellHuntingdonshire4:26.974:26.97
74:27.90Louie Hemmings U15MDavid ClayPeterborough & Nene Valley4:25.324:25.32
84:29.36William GriffithsPBU17MBill BoydCorby/Northampton4:29.364:29.36
94:31.74Harry Cantell U15MRichard ParkCambridge & Coleridge4:29.874:29.87
104:43.57Harvey Wood U15MBarry HearnMarshall Milton Keynes4:31.594:31.59
Mens 1500m E
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:31.65Simeon SwainPBU17M Birchfield H4:29.934:29.93
24:33.56Charlie YatesPBU17MEric FowlerNuneaton4:30.04:30.0
34:34.02Ewan McKittrickPBU17M Charnwood/Wreake Runners4:28.194:28.19
44:34.91Jacob BlountPBU17M Charnwood4:26.344:26.34
54:38.09Harlee HookerPBU15MShane SmithKettering4:37.874:37.87
64:39.77Freddie Sharpe U15M Wreake & Soar Valley4:38.404:38.40
74:40.10Finley Williams U15M Daventry4:36.374:36.37
84:40.80Zane SimpsonPBU15M Jersey4:40.804:40.80
94:42.40Felix Moorhouse U17MJulie FreelandMarshall Milton Keynes4:40.734:40.73
104:45.59Teddy WilsonPBU13M Jersey4:45.594:45.59
114:49.06Charlie Allen U17M Owls Leicester4:41.384:41.38
Womens 1500m A
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:28.69Sophie Jacobs U20W St. Albans AC/St. Albans Striders4:26.884:26.88
24:28.91Isla McGowanSBU17WRos KellingBanbury4:17.524:17.52
34:32.04Ruby VintonPBU20WHayley HemmingsChelmsford4:26.914:26.91
44:33.87Lilia Harris U20WRichard HarrisRotherham4:29.994:29.99
54:37.05Isla Porter U17W Lincoln Wellington4:34.624:34.62
64:37.46Madeleine Pearce U20WJulie FreelandMarshall Milton Keynes4:30.984:30.98
74:39.10Grace Igoe U17WRichard HarrisRotherham4:32.634:32.63
84:40.10Charlotte Campbell U15W Oxford City4:34.284:34.28
94:54.54Luan Power U15WJohn SkevingtonWreake & Soar Valley4:41.944:38.54
Womens 1500m B
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:36.38Beca BownPBU20W Menai4:34.554:34.55
24:36.67Rosie ThistlewoodPBU17W Wakefield/North Yorkshire Schs4:36.674:36.67
34:42.63Iris ClarkePBU17WHarold BillingsDerby4:40.494:40.49
44:42.96Ruby WestPBU17WAnnie PointonWreake & Soar Valley4:42.964:42.96
54:44.25Poppy TaylorSBU17WNick AndersonWinchester RC4:42.324:39.70
64:44.31Phoebe LanglandsPBU15WJohn SkevingtonWreake & Soar Valley4:44.314:44.31
74:45.51Olive Geary U15WBarry HearnMarshall Milton Keynes4:42.654:42.65
84:46.33Caitlin SmithPBU17W Banbury4:41.674:41.67
94:46.83Lily FarrSBU17WAlex StantonBedford & County4:46.834:41.82
104:52.27Bethan Rose Davies U17WJohn StowWoodford Green Essex Ladies4:49.554:44.61
114:54.55Imogen Bennetts U15W Northampton4:50.764:49.6
Womens 1500m C
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:48.00Grace MansonPBU20W Mansfield4:48.004:48.00
24:48.36Romilly AdamsPBU15W St. Edmund Pacers/Suffolk Schs4:48.364:48.36
34:48.98Olivia LeePBU15W Derby4:48.984:48.98
44:53.11Zara BrattPBU15W City of Stoke4:51.734:51.73
54:53.92Ruth Friend U15W Leeds City4:51.674:51.67
64:56.75Florence Williams U13WChris DoreyJersey4:53.324:53.32
74:56.75Matilda HolmesPBU15WMark OrrRotherham4:52.24:52.2
84:56.95Maisy Slack U15WRichard MasseyMansfield4:53.724:53.72
95:03.86Evie Marsh U15W City of Stoke5:01.685:01.68
105:04.13Sabina Lawton U15WShane SmithKettering4:58.374:58.37
115:06.11Isla Millns U15W Mansfield5:01.875:01.87
125:16.16Isabella Margiotta U17W Derby5:01.264:53.85
Womens 1500m D
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:55.70Millie SharpPBU15WShane SmithKettering4:54.534:54.53
24:58.40Clara Booth U15WShane SmithKettering/Cambridgeshire Schs4:57.894:57.89
34:58.48Florence LillyPBU15WMarc ThorpeLincoln Wellington4:58.484:58.48
45:01.85Alice LincolnPBU15W Derby5:01.855:01.85
55:02.97Libby FreelandSBU17WJulie FreelandMarshall Milton Keynes5:02.975:02.41
65:03.96Evie CliftonPBU13W Mansfield5:03.965:03.96
75:06.19Lola BarkerPBU17WRobert PintonSolihull & Small Heath5:02.45:02.4
85:09.21Tabitha Bosley U15WBarry HearnMarshall Milton Keynes5:07.015:07.01
95:12.30Lottie Hemmings U20WGranville CourtnellCity of Norwich5:09.325:07.00
105:20.82Emmie SpencerPBU15WRobert PintonSolihull & Small Heath/West Midlands Schs5:06.45:06.4
115:24.00Eva Smith U17W Sheffield & Dearne5:19.125:19.12
125:25.96Iris Purser U13W Huntingdonshire5:18.765:18.76
135:39.09Lexi O'Leary U17WJulie FreelandMarshall Milton Keynes5:35.665:35.66
 
Mens 3000m A
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
18:27.35Daniel Van AardtPBU20M Wreake & Soar Valley8:27.358:27.35
28:34.43Ewan BusfieldPBU20M Derby8:34.438:34.43
38:38.39Ash BurgessPBU20MCatherine MuthBirchfield H8:38.398:38.39
48:42.66Timothee AdlerPBU20M Epsom & Ewell8:42.668:42.66
58:45.21Gianleo Stubbs U20M Shaftesbury Barnet8:41.508:39.04
68:50.59Benjamin PeckSBU20M St. Edmund Pacers8:50.598:30.00
78:57.18Sam PlummerSBU20M Chelmsford8:57.188:47.57
Mens 3000m B
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
18:51.78Jack LlewellynPBU17M Wreake & Soar Valley8:51.788:51.78
28:52.39Edward CarneyPBU20M Jersey8:52.398:52.39
38:53.10Jack PricePBU17M BRAT8:53.108:53.10
48:54.32Samuel CollinsPBU17MJohn SkevingtonWreake & Soar Valley8:54.328:54.32
58:55.53Oliver CresswellPBU17MTracey DunnWolverhampton & Bilston8:52.728:52.72
69:06.44Conor McBrienPBU17MRichard ParkCambridge & Coleridge9:06.449:06.44
79:07.02Dylan RansomPBU17MShane SmithKettering9:07.029:07.02
89:08.15Joshua OrchardPBU17MJoshua SchofieldDaventry9:08.159:08.15
99:17.46Finlay CullenSBU20MColin LancasterShrewsbury9:17.469:10.99
109:19.18George CarneySBU20M Jersey9:19.189:08.9
Womens 3000m A
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
19:39.38Ellarose WhitworthPBU17WMarc ThorpeLincoln Wellington9:39.389:39.38
29:42.90Olivia MartinSBU20WBernard WilkinsAbingdon/Princeton Uni9:42.909:38.62
39:58.03Esme Heavey U17W Warrington AC9:49.529:49.52
410:07.43Sophia ChapmanPBU17WBarry HearnMarshall Milton Keynes10:07.4310:07.43
510:07.46Katie WebbPBU17WBarry HearnMarshall Milton Keynes10:07.4610:07.46
610:10.55Tabs FordSBU20WBob SchofieldKingston upon Hull10:10.5510:03.30
710:11.25Lucy JonesPBU20W Cambridge & Coleridge10:11.2510:11.25
810:28.04Graihagh TurnerSBU17WRichard HarrisRotherham10:28.0410:27.73
910:35.43Jorja WrightPBU17WEddie CockayneBirchfield H10:35.4310:35.43
1011:18.40Charlotte HallSBU17W Banbury11:18.4011:12.17
 
Mens 1500m SC A
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
14:40.12Harry KleinPBU17MMark KleinAldershot, Farnham & District4:33.534:33.53
24:42.58Ben TophamPBU17M Horwich4:41.54:41.5
34:44.51Jack EcclesPBU17MJennie HodgsonLancaster & Morecambe4:44.44:44.4
44:53.90Joshua HatherleyPBU17MAnnie PointonWreake & Soar Valley4:53.904:53.90
55:24.54Zach DanobregaPBU17MJames DanobregaBedford & County5:24.545:24.54
 
Mens 2000m SC 84cm
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
15:54.39Iwan ThomasPBU20MNeil ThomasCarmarthen/Dyfed Schs5:49.175:49.17
26:08.28Nicholas Hammett U20MJames BennettMK Distance Project6:05.516:05.51
36:12.04Bradley Andrews-CallecPBU20MChris DoreyJersey6:11.386:11.38
46:26.95Fergus RossPBU17MAndrew RossHarmeny6:26.956:26.95
56:28.62Harrison StokesPBU17MStuart StokesHorwich6:28.626:28.62
66:35.97Luke Shacklock U17M Harrogate6:17.636:17.63
 
Mens 2000m SC 91cm
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
16:10.95Luca HamblenSBU20MMick WoodsAldershot, Farnham & District6:10.956:07.60
26:13.72Edward SankeyPBU20M Mansfield6:13.726:13.72
36:15.65Euan SuppleSBU20M Bedford & County6:15.656:14.7
46:21.31Benjamin Hall U20M Horwich6:16.76:16.7
56:30.71Rowan ShearerPBU20MAndrew TaylorSt. Edmund Pacers6:30.716:30.71
66:36.06Dominic Pauley U20MDerek DarnellHuntingdonshire6:24.806:24.80
76:40.83Callum Sydenham U20MJohn ClarkeBarnet6:35.036:35.03
86:51.04Ruari FrankelPBU20MColin LancasterWenlock6:51.046:51.04
96:59.33Archie MarshallPBU20M St. Albans AC6:59.336:59.33
 
Womens 1500m SC A
PosPerfName AG CoachClubSBPB 
15:08.74Millie GoldPBU17WMark GoldSwansea5:05.605:05.60
25:10.03Lottie QuinnPBU17WMick WoodsAldershot, Farnham & District5:10.035:10.03
35:10.36Zoe RenniePBU20WMark BoothReading AC5:03.85:03.8
45:14.93Imogen FreemanPBU17WAndrew CollingsWoking5:14.935:14.93
55:33.80Grace Colley U17WShireen HigginsWindsor Slough Eton & Hounslow5:24.75:24.7
65:41.95Amelia ArbonPBU17WRichard MasseyMansfield5:41.955:41.95
75:51.77Anna Nicholson U17WJennie HodgsonLancaster & Morecambe5:36.345:36.34
85:55.91Macy Allen U17WBarry HearnMarshall Milton Keynes5:40.65:40.6
Page: 1 2